Zestaw do wibroterapii Vitberg – możesz korzystać z niego w domu

Na https://natemat.pl/zdrowie/240327,ram-vitberg-to-urzadzenie-do-domowej-wibroterapii-sprawdzamy-jak-dziala znajdziesz więcej informacji o Vitberg opinie

Osoby pracujące przed monitorem po pewnym czasie zaczynają skarżyć się na bóle kończyn, bóle kręgosłupa oraz otyłość. Jednym ze sposobem walki z tymi schorzeniami jest wibroterapia, która w ostatnich dziesięcioleciach staje się coraz popularniejsza. Badania nad tym sposobem terapii prowadzano już w drugiej połowie XX w. Terapia wibracjami nie tylko pomaga niwelować ból, ale poprzez przyśpieszenie metabolizmu i stymulację włókien mięśniowych może wspierać także proces odchudzania. Z terapii wibracjami chętnie korzystają też zawodowi sportsmeni do regeneracji mięśni po intensywnych sesjach treningowych.

Wibroterapia w domu z zestawem RAM Vitberg+

Wibroterapia nie jest jednak nieosiągalna dla zwykłego śmiertelnika. Można się jej oddać we własnym mieszkaniu, bez wymogu umawiania się na zabiegi w klinice rehabilitacyjnej. Na rynku można znaleźć urządzenia do wibroterapii produkowane przez Vitberg, które przeznaczone są do aktywnego masażu drganiami różnych części ciała. Zestaw bazowy RAM Vitberg+ umożliwia korzystanie z trzech podstawowych programów: Kręgosłup, Nogi i Relaks, w których można wybrać cztery poziomy częstotliwości drgań. Zestaw można rozbudować o kolejne moduły: Kolana, Metabolizm, Szyja, Biodra i Nogi.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]