Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Zajrzyj w to miejsce, jeżeli poszukujesz szczegółowych wiadomości w temacie marki Vitberg

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje zastosowanie w kolejnych obszarach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak ma świadomość, że w to właśnie w Polsce powstają urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno przeciętnemu Kowalskiemu, jak i fizjoterapeutom, sportowcom i lekarzom.

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja urządzenia RAM Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, między innymi na: wykrawalnię, dział elektroniki, szwalnię i montownię. Zaprojektowanie aparatu zabrało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddaje się odpowiednim testom. Poszycie modułów wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, pięciu modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta podczas sesji wibroterapii.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]