Wibroterapia po polsku – o historii urządzeń marki Vitberg

Poszukujesz informacji o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

Przeczytaj wywiad serwisu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg specjalizującej się w produkcji urządzeń do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zainteresowała się zagadnieniem wibroterapii dwadzieścia pięć lat temu i od tego czasu skutecznie rozwija swoją ofertę.

Urządzenia marki Vitberg – opinie pacjentów są najważniejsze

Wibroterapia znana jest w medycynie co najmniej od wieku, natomiast wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od 4 dekad. Wibroterapia może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jednak mają działanie doraźne i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg wyprodukowała już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ można stosować do rehabilitacji sportowców, są jednak również przeznaczone do użytkowania w domu.

Vitberg prowadzi ponad pięćdziesiąt placówek na terenie Polski, gdzie można przetestować urządzenie i przekonać się o jego skuteczności. Co czwarty pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg wciąż pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]