Urządzenia Vitberg – wibroterapia całego ciała albo jego fragmentów

Co powinieneś wiedzieć o marce Vitberg?

Na czym polega wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych chorób? Czy jest możliwość zakupu zestawy do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, opierająca się na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało albo skoncentrować się na określonej jego części. Korzystanie z wibroterapii rekomendują lekarze medycyny sportowej, fizjoterapeuci i rehabilitanci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść kondycję organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, pomaga w leczeniu problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może spowodować nasilenie procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do wibroterapii poprawiają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów miażdżycy oraz zawału serca.

RAM Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami rodzimej produkcji

Zainteresowanie terapią wibracjami wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci chcą używać przyrządów do wibroterapii także prywatnie, we własnym domu. Dla nich właśnie skierowana jest propozycja rodzimej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg daje możliwość przetestowania swoich produktów w poradniach, rozsianych na terenie Polski.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]