Urządzenia Vitberg w pierwszej Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Vitberg. Uzyskaj więcej wiadomości o tej marce

W 2018 r. na krakowskim AWF-ie rozpoczęła pracę pierwsza Pracownia Wibroterapii. Przedsięwzięcie powstało przy współudziale firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Badania i zajęcia dydaktyczne z aparatami firmy Vitberg

Pracownia Wibroterapii powstała z zamiarem przeprowadzania badań naukowych nad wpływem wibroterapii na organizm człowieka. Odbywać się w niej będą również zajęcia dla studentów uczelni z zakresu odnowy psychosomatycznej, fizykoterapii i kosmetologii. Zestawy RAM Vitberg+, w które zaopatrzona została pracownia, będą służyć także do regeneracji zawodników. krakowskiej pracowni przyczyniła się do tego, że urządzenia Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Gdańsku i w Warszawie.

W jakich badaniach zostaną wykorzystane produkty firmy Vitberg?

W przyszłości rezultaty badań mogą pomóc w optymalizacji treningów sportowców wyczynowych czy modernizacji terapii pacjentów. Zapewne w Pracowni Wibroterapii przeprowadzane będą prace badawcze z dziedziny biochemii i fizjologii. Analizie poddane zostanie oddziaływanie terapii wibracjami na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Wyniki analiz będą konfrontowane z wynikami uzyskiwanymi przez laboratoria z różnych stron świata.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]