Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia autora bloga „Testy outdoorowe”

Dowiedz się więcej o marce Vitberg - poszerz swoją wiedzę!

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o różnej częstotliwości, może znacznie podnieść komfort życia osób cierpiących z powodu bólu nóg, kręgosłupa oraz szyi. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – konstrukcja i działanie

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to wysokiej jakości zestaw, który składa się z modułu bazowego (koniecznego do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na skuteczny masaż kręgosłupa i nóg, ale również posłuży do relaksacji i walki z objawami stresu.

Zestaw złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom natężenia wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ posłuży zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]