Redaktor „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii od Vitberg – opinie

Zainteresowany Vitberg opinie? Zajrzyj tu

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią dziennikarki serwisu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed monitorem często odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, bóle dolnego odcinka kręgosłupa oraz ból ramion i szyi. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ brak czasu bywa często przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki Rehabilitacyjnemu Aparatowi Masującemu Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których czujemy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje plecy, biodra, nogi, kolana lub szyję. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też odpręża, co przekłada się na mocniejszy sen i obniżenie poziomu stresu. Ponadto, Vitberg opracował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną cechą urządzeń marki Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub dobrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]