Vitberg opinie

Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinia odnośnie systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po 30-dniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – recenzja autorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest łatwe do uruchomienia. Dosłownie chwilę po podpięciu poszczególnych elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają stymulująco na jelita. Vitberg opracował także moduł Biodra, który poddaje wibracjom m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – utratę wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, z którego można korzystać także przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]