Maseczka z przyłbicą dla osób starszych, aktywnych i nie tylko

Sprawdź, gdzie zamówić maseczki wielokrotnego użytku

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały glob, nieodwołalnie przeistoczył nasze kontakty społeczne oraz bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają nieodzowność stosowania rozmaitych środków, których zadaniem jest zabezpieczać nas przed realnym zagrożeniem zakażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do sklepu lub kina, gdzie zazwyczaj obracamy się w większym gronie ludzi, winniśmy dla naszego zdrowia nosić na ustach oraz nosie ochronną maskę. Co natomiast zrobić, jeśli mamy problemy z oddychaniem w popularnej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowego użytku – trwała oraz komfortowa

Ci, którzy sądzą, że bawełniane maseczki ochronne są nieporęczne i mają problemy z oddychaniem podczas ich noszenia, powinny zakupić przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona przed stycznością z patogenami identycznie jak maseczka chirurgiczna, czyli zakrywa nos oraz usta, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej kluczowymi atutami są komfort, wytrzymałość i dosłownie kilkugramowa waga, nie wykraczająca poza 10 gramów. Ta ochronna przyłbica wykonana jest z tworzyw, za sprawą których może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przysłonę z folii PET po każdym założeniu rekomenduje się odkazić, a samą całość można też czyścić ręcznie (do 30 razy) za pomocą popularnych detergentów.

Mini przyłbica – dla sportowców i osób pracujących

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się używać każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, jak również wygodę. Osoby mające trudności z oddychaniem, starsze czy sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą zakładać ochronne maseczki podczas wykonywania pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie krępuje ruchów głowy, nie przeszkadza w noszeniu okularów, a jej używanie nawet przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Działa ona z funkcją rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych, co z całą pewnością docenią najmłodsi użytkownicy.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]