Jak przebiega wybielanie zębów w gabinecie

Mocne i perłowe zęby to marzenie wielu osób. Niestety bakterie nieustannie wpływają na nasze szkliwo i powodują, że staje się ono nieestetyczne. Nie zawsze codzienne zabiegi pielęgnacyjne wystarczają. Jak odzyskać nieskazitelny uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezpieczne?

Wybielanie zębów – zauważalne rezultaty już po kilku zabiegach

Mycie zębów po jedzeniu i piciu to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze chroni przed nieestetycznym wyglądem. Cukry i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają prezentować się ładnie. Domowe sposoby pielęgnacyjne (pasty, lakiery, soda oczyszczona), mogą spowodować uszkodzenie szkliwa i nadwrażliwość. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom naturalny blask. Jakie zabiegi są obecnie najbardziej popularne? Lekarze szczególnie rekomendują naświetlanie zębów lampą BEYOND, która przynosi świetne efekty już po trzech zabiegach. Zabieg nie boli i jest całkowicie bezpieczny dla szkliwa.

Wybielanie zębów nawet o 14 odcieni

Jak odbywa się wybielanie zębów metodą BEYOND? Najpierw trzeba zobaczyć czy w uzębieniu nie ma ubytków. W dalszej kolejności przy pomocy specjalnego wzornika ustala się kolor zębów przed zabiegiem. Po przygotowaniu pacjenta do zabiegu, stomatolog przystępuje do nałożenia preparatu z utleniaczem na wybrany ząb lub wszystkie zęby. Ważne jest także precyzyjne dobranie odczynu żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba usuwając nieestetyczne zażółcenia. Lampa BEYOND rozjaśnia zęby nawet o czternaście tonów, efekty są więc niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu trzeba unikać czerwonego wina, czarnej kawy przez przynajmniej tydzień. Znakomite rezultaty przynosi również wybielanie zębów za pomocą lampy LED.