Dowiedz się jak produkowane są urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Zobacz więcej szczegółów o marce Vitberg na https://www.youtube.com/watch?v=OE_Wjqw5jpY

Nieistotne czy jesteś Panią domu czy zawodowym sportowcem, zapewne urządzenie RAM Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Zobaczmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do wibroterapii firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Aparaty marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu podczas ich wycieczki po siedzibie firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Spowolniony metabolizm, bolące biodro, stres czy regeneracja organizmu po wyczerpujących sesjach treningowych – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – kilka słów o firmie

Firma Vitberg to rodzimy producent modułów do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są montowane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich części składane są ręcznie. Vitberg dba o skrupulatną kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieustannie ulepsza oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]