25 lat firmy Vitberg – sprawdź, jak się rozwijała przez lata

Vitberg opinie. Więcej szczegółów na www.youtube.com

Zobacz jak wygląda produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od dwudziestu jeden lat zajmuje się wytwarzaniem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojego zakładu na kanale YouTube.

Lata doświadczeń w poręcznym urządzeniu firmy Vitberg

Zestaw RAM Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie poprawę jakości życia ludzi chorujących na rozmaite dolegliwości. Pełny zestaw składa się z 6 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, co umożliwia wystawić całe ciało na działanie wibracji. Dzięki rozdzieleniu aparatu na pojedyncze moduły można dowolnie dobierać do modułu bazowego niezbędne nam elementy masujące tak, żeby dostosować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i dbałość o szczegóły

Do produkcji aparatów marki Vitberg używane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od polskich wytwórców. Obicie przygotowane jest z łatwej do odkażenia skóry ekologicznej. W trakcie produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ wykorzystuje się nowoczesne maszyny wysokiej jakości. Wszystkie moduły, a także ich elementy elektroniczne sterowania, składane są ręcznie, a potem indywidualnie testowane przed wysyłką do kupującego.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]