Wirtualny spacer z modelem 3D – wykorzystaj go do promocji firmy

Zobacz, kto przygotuje dla Ciebie wirtualny spacer VR.

Wnętrza 3D to świetna metoda na zaprezentowanie potencjalnym klientom naszej powierzchni usługowej, biura czy nieruchomości, które zamierzają np. wynająć. Dla sporej ilości klientów możliwość zwiedzenia takiego pomieszczenia przed wyborem konkretnej oferty jest ogromnie istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, pomożemy im podjąć korzystną dla nas decyzję. Czym zatem są modele 3D i spacer wirtualny? Jak można wykorzystać taką wizualizację w biznesie i czy opłaca się to robić? Na te pytania odpowiemy poniżej.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany w oparciu o kilkanaście zdjęć model 3D danego budynku, na którzy patrzymy niczym na “dom dla lalek”. W takim modelu widoczny jest układ wszystkich wnętrz, a my możemy go przesuwać, zbliżać oraz zawężać widok do wybranych pomieszczeń. Model udostępnia się klientom w postaci interaktywnej, dzięki temu mają oni wgląd do ogólnej bryły nieruchomości wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od przygotowania samego modelu wnętrza 3D, możemy również zamówić wersję interaktywną ze spacerem wirtualnym. Jest to niezmiernie popularny wariant. Polega on na tym, że oprócz oglądania wyłącznie modelu 3D pomieszczeń, np. hostelu lub siedziby firmy, możemy przerzucić się jednym kliknięciem myszki do dowolnego pomieszczenia, a następnie rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala też przechodzić do innych pomieszczeń tak samo jak w rzeczywistym życiu.

Jak mogę użyć model 3D?

Za pomocą wnętrz 3D z wirtualnym spacerem zdołamy dokładnie zademonstrować odbiorcom wybraną nieruchomość i jej pomieszczenia. Tę metodę promocji można wykorzystać do prezentacji pracowni, baru albo hotelu, jak również po prostu pokazać rozległemu kręgowi zainteresowanych wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy także użyć, w trakcie sprzedaży budynku, żeby przyszli nabywcy byli w stanie gruntownie przyjrzeć się nieruchomości.

Wnętrza 3D wraz ze spacerem wirtualnym warto wykonywać z kilku powodów. Najważniejszy z nich to opcja umieszczania ich na naszej stronie www, w Mapach Google czy udostępnianie ich w innych pomocnych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej nakłonić klientado wybrania naszych usług. Klienci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je znacznie większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako kompetentną markę. Jest to także idealna metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, bowiem aktualnie – pomimo ogólnego dostępu do tej technologii – nie wszystkie firmy ją stosują. Model wnętrza 3D można zdobyć szybko — należy po prostu zamówić jego przygotowanie u zawodowego fotografa.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]