Wirtualny spacer w Google Moja Firma – przyciągnij uwagę klientów

Na www.fotografsv.pl uzyskasz rzetelną pomoc fachowców w zakresie tworzenia wirtualnego spaceru Google Maps

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa lub nieruchomość ważną dla naszego biznesu. Jest to atrakcyjna prezentacja, którą opłaca się umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Dużo osób nie do końca jednak ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – zwiększ konkurencyjność swojej firmy na Mapach Google

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie układające się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do następnych punktów nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to zatem możliwość zwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery umieszcza się m.in. obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Spacer 360 stopni w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie ani dodatkowe koszta. Możemy go jednak publikować dla klientów na naszej stronie internetowej.

Które branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze 3D?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku względów. Najważniejszy z nich to kreacja wizerunku rzetelnej firmy oraz pozytywne zaprezentowanie się przed klientami. To spowoduje, iż dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeżeli na naszej stronie internetowej oraz w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne wysokiej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od konkurencji nie posiadającej takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niezwykle proste. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – bardzo szybko sporządzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google sprawdzi się w wielu branżach. Bezspornie będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Możemy również zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie pracujemy, np. salon piękności bądź siłownię. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać także wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, żeby przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]