Urodziny warto organizować w wynajętym lokalu. Dowiedz się, dlaczego

Szukasz korzystnej oferty lokalu na 18? Idealnie trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/urodziny-i-rocznice/.

Nierzadko z okazji niektórych rocznic, imienin czy urodzin nie planujemy spotkań ze znajomymi oraz krewnymi, uważając ten dzień za taki sam jak pozostałe. Jednakże zdarzają się takie „kamienie milowe” życia, których stosowne uczczenie jest niejako obligatoryjne, a jednym z nich jest bez wątpienia pełnoletność, czyli “osiemnastka”.

Zorganizować imprezę w domu czy wynająć salę na osiemnaste urodziny?

Wraz z nadejściem osiemnastych urodzin dużo się zmienia w życiu młodego człowieka. Może on jako osoba dorosła głosować w wyborach powszechnych, spożywać i nabywać napoje alkoholowe, zaczyna płacić podatki czy pełnić funkcje w organach państwowych i publicznych. Jednak kończąc 18 lat z rzadka myśli się o tak poważnych rzeczach – dla nastolatków najważniejsza jest sposobność urządzenia wielkiej imprezy z przyjaciółmi. Alternatywą bywa poniekąd kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się szczególnie wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie będzie. Dlatego lepszą drogą jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Częstokroć paru znajomych postanawia wyprawić wspólną imprezę urodzinową, co wymaga wynajęcia dość przestronnej sali, ale w tym samym czasie umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących pojemną przestrzeń taneczną (ciężko wszak jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), jak również na salach, które współpracują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni smaczne dania imprezowe. Pragniesz się bawić na świeżym powietrzu? Znajdź salę urodzinową z dostępem do ogrodu – w sezonie letnim można rozłożyć w nim duży namiot i zorganizować spotkanie z grillem.

O co jeszcze musisz zadbać, kiedy organizujesz osiemnaste urodziny?

Nie da się ukryć osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi dorośli spożywają napoje wyskokowe. Trzeba w związku z tym obowiązkowo zatroszczyć się o to, by osoby, które nie ukończyły 18 lat, a przecież może ich być wiele pośród zaproszonych gości, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Szałowa dekoracja sali też jest niezwykle ważna, aby uczestnicy całkowicie oddali się atmosferze imprezy. Wypada zatem wybrać salę na urodziny, która zatroszczy się o ozdobienie przestrzeni zgodnie z sugestii solenizanta oraz optymalnie rozstawi stoliki z napojami i posiłkami.

Jeśli już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie bardzo dobrze sprawdza się menu kanapkowe, składające się z małych przekąskach “jeden gryz”, które łatwo skonsumować bez konieczności siadania przy stole. Dobra firma cateringowa dostosuje przekąski zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do potrzeb i finansów klienta.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]