fotograf Google, rekomendowany fotograf Google Nowy Sącz

Rekomendowany fotograf Google – usługi zgodne ze standardami Google

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i zwiększy obroty naszego biznesu. Aby jednak spacer był najwyższej jakości, należy zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego stworzenia.

Rekomendowany fotograf Google – kim jest?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie, jak również wykonania materiałów zdjęciowych, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, by uzyskać certyfikat jest obowiązany zamieścić co najmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z wymogami Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy zdecydować się na fotografa Google?

Głównym powodem, dla którego należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, są jego niezaprzeczalne kompetencje. Osoba, która sprostała wymogom Google pod względem jakości zdjęć, z pewnością potrafi sporządzić rewelacyjne panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy niepoprawnie wykonany. Rekomendowany fotograf Google zna także zasady wykonywania takich fotografii i samo zlecenie zrealizuje dokładnie. Fotograf polecany przez Google wspiera również firmy korzystające z jego oferty i może to być dobry początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też często więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w czasie sporządzania spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam jakie ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook lub YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, jak również pomóc ją zweryfikować – co jest sporym plusem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, m.in. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się specjalny spis, w którym po określeniu lokalizacji otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Rekomendowany fotograf Google może też legitymować się wyjątkowym logo, które sygnalizuje, że dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest zawodowcem w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]