Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Jeżeli potrzebujesz zlecić pozycjonowanie stron Kraków, zajrzyj na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/

Popularność internetu oraz komfort użycia go do znalezienia potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, iż każda firma pragnie obecnie być zauważalną w sieci. W rzeczy samej, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, iż potencjalni klienci nas znajdą – ważna jest przecież widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Sporo mniejszych firm, świadczących usługi wyłącznie w określonym województwie albo wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Lublinie bądź w Krakowie, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne to okazja dla małych przedsiębiorstw

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów bądź usług korzystają na ogół z fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę jakiegoś miasta, jak np. “sklep plastyczny kraków”, “malarz kraków” czy “cukiernia kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla niewielkich przedsiębiorstw na przedstawienie swoich usług potencjalnym odbiorcom, mieszkającym w konkretnym mieście. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych ma wszystkie cechy typowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO zorientowana jest na podwyższenie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład przez wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie i optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży pozycjonowania, optymalizacji oraz projektowania stron internetowych od ponad 10 lat. W trakcie tego okresu świetnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i tym sposobem dotrzeć do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe strategie SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, rozbudowę contentu oraz link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może kontrolować codziennie rezultaty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]