Profesjonalna opieka nad grobami

Potrzebujesz dowiedzieć się, komu zlecić sprzątanie grobów Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie wejdź na http://www.pong-malopolska.pl.

Wygląd nagrobków naszych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Często jednak nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – także, kiedy nagrobki położone są w tym samym mieście, w którym żyjemy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem jednak, jeśli naszych najbliższych pochowaliśmy w innej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki są skazane na to, by zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo spotkać również ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, czyli zakładanie siedzeń albo doradztwo przy dopełnieniu administracyjnych formalności oraz korekty liter.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, jakie będziemy musieli opłacić specjalistom opiekującym się grobami naszych krewnych są naprawdę różne. Zależą przede wszystkim od rodzaju usług – gdy decydujemy się na tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu PLN. Jeśli jednak zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem około 400 złotych co dwanaście miesięcy. Nie zapominajmy, iż stawki uzależnione są także od gabarytów grobów, zaś najdroższe będzie czyszczenie familijnych grobowców.

Dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]