Prezentujemy polskiego eksperta w produkcji przestrzennych zabudów samochodowych

Branża transportowa stale się rozwija, m.in. dzięki globalizacji, a także pojawiania się nowych rynków eksportu oraz importu. Jednoczenie wymaga także coraz to nowocześniejszych rozwiązań, w głównej mierze tych związanych z modernizacją procesów transportu produktów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, producent zabudów samochodowych, od trzydziestu lat wychodzi naprzeciw nieprzerwanie zmieniającemu się zapotrzebowaniu branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. to ekspert w produkcji zabudów samochodowych. W ofercie firmy znajduje się produkcja zestawów BDF (do transportu intermodalnego), solo (na przykład z windą hydrauliczną do załadunków bez korzystania z wózka widłowego) oraz kubaturowych (przyczepy dwu- i jednoosiowe). To także producent przyczep i pozostałych rozwiązań projektowanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii, jak i zespołów specjalnych. W produkcji wykorzystywane są wyłącznie surowce najwyższej klasy, pochodzące od cenionych partnerów. Doświadczenie pozyskane przez ostatnie trzy dekady pozwala spółce Gniotpol Trailers na przygotowanie nowatorskich projektów na światowym poziomie, co potwierdza między innymi sukces chronionych patentem zestawów kubaturowych z linii 2504, opracowanych do przewozu niezwykle wymagających towarów.

Producent zabudów samochodowych – kompleksowe usługi serwisowe

Producent przyczep Gniotpol Trailers Sp. z o.o. oferuje także kompleksowe usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym zakładzie w Malni albo w kilku autoryzowanych punktach), ale również mobilnym. W przypadku usługi mobilnej niezbędne reperacje dokonywane są na terenie krajów UE w terminie wyznaczonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba także o komfort klientów, którzy decydują się na serwis na własną rękę. Części zamienne do przyczep spółki są dostępne od ręki, co zmniejsza czas oczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu w dużym stopniu usprawnia to serwis zarówno drobnych usterek, jak i przeprowadzenie dużych napraw.

Fotografia pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.