Pragniesz wybudować wymarzony dom? Skorzystaj z usług architekta

Odwiedź joannaklusak.com, żeby uzyskać więcej informacji o ofercie biura architektonicznego Kraków

Biuro projektowe oferuje zróżnicowane spektrum usług – pomaga spełniać fantazje osób, które pragną osiedlić się w wygodnym i praktycznym domu, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji publicznych czy przedsiębiorstw. Architekt przygotowuje całościowy projekt budynku, a później aktywnie sprawuje kontrolę nad postępem prac, projektuje bieg instalacji wewnątrz posiadłości, planuje odbudowę domu albo występuje z propozycją aranżacji już istniejących mieszkań.

W czym wesprze Cię doświadczone biuro projektowe?

Szukasz nowatorskich, pomysłowych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się spośród innych domków w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który spowoduje, iż Twój dom będzie nowoczesny, a równocześnie po prostu wygodny? Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany zgodne z obecnymi trendami w projektowaniu przestrzeni.

Biuro projektowe – co zrealizowaliśmy

W portfolio mamy zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków publicznych, jak i wnętrz mieszkań czy domków jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to m.in. żłobki, obiekty rekreacyjne, kawiarnie czy apartamenty na wynajem. Kompozycja przestrzeni i charakter projektu dostosowywany jest do specyfiki danego budynku, a także indywidualnych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektowe może też przygotować plan przestronnych i praktycznych garderób, dzięki którym możliwe jest maksymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]