Parking przy lotnisku – bezpieczny postój na czas wakacji

Poznaj ofertę parkingu w Balicach na pandaparking.pl

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się w podróż musimy dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak preferujemy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszej podróży?

Parking przy lotnisku – zostaw samochód pod opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie za niewielką opłatą można postawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione auta są ubezpieczone na czas postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często zapewniają także inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transfer na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z bagażami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]