panoramy sferyczne

Panoramy sferyczne wnętrza firmy – dodaj je do Facebooka

Panoramy sferyczne to niezwykle atrakcyjna i stosunkowo nowa forma przedstawiania pomieszczeń przedsiębiorstw i lokali gastronomicznych. Głównie widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma lub Google Street View, ale też napotykamy je na najczęściej używanym portalu społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on opublikowanie na profilu firmy takiej sferycznej fotografii. Jak zatem możesz zastosować zdjęcia 360 stopni do promowania Twojej firmy na Facebooku? Zalecenia prezentujemy w dalszej części artykułu.

Co wyróżnia zdjęcia 360 stopni na Facebooka?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, które jesteśmy w stanie oglądać pod wszystkimi kątami. Swobodne przesuwanie zdjęcia daje odczucie osobistej obecności w danym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku pozwalają na obejrzenie budynku, nieruchomości czy lokalu poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu przygotowuje się przy pomocy specjalnej aplikacji oraz aparatów. Dla odbiorców to co odróżnia je od zwykłych zdjęć cyfrowych jest opcja wybrania kursorem takiego zdjęcia, a w następnej kolejności manipulacja nim w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – wyróżnij swój biznes

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealna metoda na wyróżnianie własnej firmy lub biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają ogromne możliwości prezentacji pomieszczeń biura, hotelu czy lokalu usługowego. Taka forma fotografii jest o wiele bardziej intrygująca i pomaga gruntownie poznać oglądane punktem. Publikacja zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz podniesie jego zaufanie w stosunku do świadczonych przez nas usług, co przełoży się na znacznie wyższe prawdopodobieństwo, że z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto umieścić na Facebooku głównie gdy prowadzimy działalność, która opiera się na wysokiej jakości wnętrzach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale także jeśli chcemy zachęcić potencjalnych pracowników, aby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej czy też po prostu pokazać naszym klientom miejsce, w którym pracujemy.

Do przygotowania zdjęć 360 stopni na Facebooka zatrudnij profesjonalistę!

Przygotowanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, choć w teorii jest możliwe do opracowania na własną rękę, jednakże do celów reklamowych powinno się wybrać profesjonalnego fotografa, który zajmuje się na co dzień tematyką interaktywnych zdjęć. Czemu to zalecana opcja? Polecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność stworzenia wysokiej jakości zdjęć, które w dodatku będą bardziej przyjazne dla widza. Sama usługa nie jest również kosztowna czy trudno dostępna. Fotografów rekomendowanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym wymienieni są wyłącznie Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google oraz zamieścili określoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]