Odkryj swój potencjał zawodowy dzięki coachingowi kariery

Tutaj znajdziesz pełną ofertę coachingu kariery.

Doradztwo zawodowe umożliwia odkrycie swoich mocnych stron i zagospodarowanie ukrytego potencjału. Dlaczego warto zainwestować w swoje kompetencje zawodowe? Na czym obecnie polega coaching kariery?

Jak pomoże Ci coaching kariery?

Coaching kariery zrealizowany z profesjonalnym doradcą zawodowym służy nie tylko tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę, ale też doświadczonym pracownikom, którzy przygotowują się do zmiany pracy, lękają się przemian w sektorze zatrudnienia albo chcą przetrwać reorganizację w korporacji. Doświadczony doradca zawodowy pomaga na licznych płaszczyznach – pokazuje jak przygotowywać się do rozmowy kwalifikacyjnej, by pozytywnie przebrnąć rekrutację, a także jak rozwijać tzw. umiejętności „miękkie” i inne kompetencje, przydatne w pracy. Doradca zawodowy zajmuje się również wsparciem w właściwym opracowaniu dokumentów, na przykład CV, listu motywacyjnego bądź portfolio projektów, tak, by przyciągnęły uwagę ewentualnych pracodawców, a zatem zwiększyły szansę na to, że kandydat zostanie zaproszony na na kolejne etapy rekrutacji. Nie bez wpływu jest także szkolenie z autoprezentacji – to jeden z najważniejszych aspektów, na który zwracają uwagę specjaliści od rekrutacji.

Coaching kariery – kto na nim skorzysta?

Pragniesz kierować swoją karierą zawodową tak, by ostatecznie odnieść uznanie na rynku pracy? A może zamierzasz zmienić specjalizację, lecz nie masz pewności, jaka praca przyniesie Ci wysokie zarobki i równolegle spełnienie? Coaching kariery spowoduje, że zidentyfikujesz swoje silne oraz słabe strony, zaczniesz posługiwać się drzemiący w Tobie potencjał i odnosić sukcesy zawodowe. Profesjonalny coach kariery wspomoże też kierowników wysokiego stopnia tudzież innych wysoko kwalifikowanych specjalistów, którzy szukają profesjonalnego doradztwa. Zanim dojdzie do pierwszego spotkania następuje wyznaczenie potrzeb doradczych – na tym etapie zostaje ustalone cele uczestnika sesji, jakiego wsparcia potrzebuje i jaka liczba spotkań z coachem kariery pozwoli uzyskać zaplanowany cel.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]