Masz problem z aktualizacją WordPressa? Zleć to specjaliście!

Potrzebujesz więcej wiadomości o utrzymaniu WordPress? Doskonale trafiłeś! Zajrzyj na https://wpmagus.pl/uslugi/opieka-techniczna/.

WordPress, który powstał w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się bardzo rozpowszechnionym CMS-em. Ponieważ bez problemów można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, a przy tym jest szybki, używa się go aktualnie do projektowania skomplikowanych stron firmowych oraz sklepów internetowych. Jednak ten system zarządzania treścią bywa powodem problematycznych niespodzianek, z tej przyczyny ważną i konieczną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Czemu zaleca się powierzyć opiekę techniczną nad stroną www specjaliście?

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bezspornie zaktualizowanie jej do obowiązującej edycji systemu zarządzania treścią. Nagminnie jednak przedsiębiorstwa po uruchomieniu strony lekceważą okresową instalację kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co narażają stronę na ataki hakerów lub zainfekowanie przez wirusymalware. Poza tym, pomimo że WordPress jest niezmiernie prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizowanie może skutkować niespodziewanymi problemami z należytym działaniem sklepu lub strony. Tym samym istotne jest, aby czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś obeznany z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie oddziału informatycznego, warto zlecić opiekę nad stroną www niezależnemu ekspertowi.

Aktualizacja WordPressa – usługa dla blogerów oraz dużych i małych firm

Oferta opieki technicznej nad stroną to usługa adresowana w głównej mierze do klientów biznesowych, tak małych jak i większych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o wydajne i trwałe działanie ich strony oraz zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Oferta ta potrzebna jest też freelancerom oraz blogerom mającym własne strony www. W bazowym pakiecie oferty zawarta eliminacja skutków infekcji, wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych i przeprowadzenie aktualizacji WordPressa. W ofercie pakietów rozszerzonych dostępne są także przeróżnego typu monitoringi (m.in. zmian wtyczek, zmian treści oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]