Kompleksowe opróżnianie strychów

Opróżnianie strychów może przebiegać błyskawicznie i bez problemu. Istnieje mnóstwo instytucji, które wspomagają ten proces, wypożyczając klientom narzędzia potrzebne przy sprzątaniu strychów. Sprawdźmy więc jak jakie to narzędzia.

Sprzątanie strychów – pozbądź się zepsutej zamrażarki, telewizora i płyt CD

Opróżnianie strychów to bardzo wyczerpujące działania, które mało kto lubi. Zbędne urządzenia należy usunąć, używając do tego celu dostarczone uprzednio zbiorniki. Takie narzędzia wspierające opróżnianie strychów możemy wynająć u profesjonalnych przedsiębiorstw, funkcjonujących we wszystkich miastach (m. in. w Krakowie, Wrocławiu, Białymstoku). Za niewielką opłatą można je wypożyczyć na uzgodniony wcześniej czas (np. 2-3 dni). Koszt usunięcia odpadów ze strychu nie jest wysoki – zależny jest od metrażu pomieszczenia i typu sprzętów przekazanych do utylizacji (chłodziarki, telewizory lub baterie).

Sprzątanie strychów – pamiętaj o recyklingu

Dzięki takim usługom nie musimy samodzielnie sprzątać sprzętów ze strychu – przedsiębiorstwo wykona wszystko błyskawicznie i sprawnie. Do tego jeszcze fachowcy włożą gruz do dużego zbiornika i wywiozą go do utylizacji. Zalegające urządzenia RTV muszą zostać poddane zabiegom zgodnym z decyzjami unijnymi, nie możemy zatem samodzielnie ich rozkładać na części i wyrzucać. Dlatego jeśli planujemy oczyścić strych – skontaktujmy się ze specjalistami, którzy posiadają odpowiedni sprzęt i będą w stanie zutylizować odpady, nieważne czy jest to gruz, czy niesprawny ekran.