Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Parking lotnisko Kraków Balice. Uzyskaj więcej informacji.

Możliwość przybycia nawet w najbardziej oddalone zakątki świata, szybkość oraz komfort – to najważniejsze zalety lotów samolotem, które sprawiły, że tego rodzaju wyprawy zdobyły ogromne uznanie. Podróż, której elementem jest przelot, łączy się jednak z kilkoma uciążliwościami, z których najbardziej odczuwalną jest bezsprzecznie problem dotarcia na lotnisko – a mnóstwo podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przebyć dziesiątki kilometrów. Tak znaczną odległość najwygodniej jest pokonać prywatnym samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu trafić do portu lotniczego? Te i inne komplikacje związane z dotarciem na lotnisko własnym autem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, dlatego też w trakcie wyjazdu nie muszą na pewno się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa naszych 4 kółek pilnować będą stróże, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi system monitoringu. Skorzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji telefonicznej, zatem nie musimy martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca zostawić pojazdu. Parking jest oprócz tego całkowicie utwardzony, co jest niezwykle istotne podczas opadów deszczu bądź śniegu.

Parking przy lotnisku w Krakowie – gwarancja wsparcia zespołu

Gdy zdecydujemy się na ofertę parkingu monitorowanego w okolicy lotnisku możemy spodziewać się także licznych udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z przejazdu z parkingu na lotnisko, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Ponadto klienci mogą liczyć na pomoc zespołu parkingu w wielu sytuacjach, jak przykładowo rozładowany akumulator czy też ubytek powietrza w oponach.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]