Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Potrzebujesz fachowej pomocy architekta wnętrz Kraków? Kliknij tu

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierny wpływ na nasze samopoczucie. Warto więc zadbać o to, żeby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać ją idealnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest wysoka – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty wnętrz są w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć tylko podczas studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz nierzadko nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego pomysły zostały zrealizowane, zwykle potrzebny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Poza opracowaniem projektów wnętrz, architekt zapewnia również pomoc przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób szacując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Dane teleadresowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]