Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Jeżeli interesuje Cię pełna oferta przyjęć okolicznościowych w Krakowie, wejdź na palacradziwillow.pl.

Kiedy ktoś wspomina o urządzaniu dużej imprezy rodzinnej, najczęściej naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Niemniej jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się grono bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to też komunie, imprezy z okazji osiągnięcia pełnoletności czy ceremonie chrztu. Jeśli wykaz zaproszonych gości jest bardzo długi, na ogół nie damy rady zaplanować przyjęcia oraz upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wówczas musimy wynająć pasującą do okazji salę.

Jak wybierać miejsce na organizację imprezy okolicznościowej?

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. imieniny czy osiemnastka, , na której bawić się będą głównie dorośli, gościom powinno się przygotować nie tylko miejsce, gdzie spożyją w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie na tańce. Z kolei zabawy, w których znaczną grupę uczestników będą stanowić dzieci, jak komunie albo ceremonie chrztu, dobrze jest wyprawić w miejscu, które prócz użyczenia sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki zaoferowaniu dzieciom zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Dania serwowane gościom też powinny być dostosowane do charakteru imprezy okolicznościowej. Planując takie wydarzenie zaleca się więc skorzystać z usług firmy cateringowej, która zadba o dobre potrawy, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe w dworskim duchu

Znalezienie lokalu na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większym mieście, jest dość proste, aczkolwiek niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w iście dworskim stylu odbywają się tu komunie, chrzty oraz – oczywiście – wesela, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można zmieścić ogółem do 130 osób. Natomiast jeśli zabawa ma być urządzona w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści przeszło 300 gości. Co kluczowe, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania menu, poprzez rozłożenie oraz dekorację stołów, aż po profesjonalną załogę kucharzy i kelnerów.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]