Czy warto zainwestować w wirtualny spacer Google Maps?

Zajrzyj na http://bit.ly/32Ffy0Y aby sprawdzić, kto sporządza wirtualny spacer

Promocja firmy w Mapach Google to dzisiaj jeden z obowiązkowych punktów promocji marki w sieci. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji konkretną usługę i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje świetna metoda, żeby pośród sporej ilości podobnych firm w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej efektywna? Dlaczego należy w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swojej miejscowości

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej miejscowości. Od teraz jesteśmy oznaczeni na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników, którzy szukają konkretnych usług, firm lub marek. Jednak sama widoczność w tym miejscu może być niewystarczająca, by zdystansować konkurencyjne marki i zdobyć klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto wykonać kilka dodatkowych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Na pewno należeć do nich będzie uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma adresu www naszej strony internetowej, umieszczenie estetycznych fotografii, odpowiedniego opisu firmy i wszystkich aktualnych danych. Jest także inna bardzo dobra metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, gdyż nadal niewiele firm ją wykorzystuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer 3D

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro bądź lokal. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki spacer możemy również odbywać na różnorodnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia “każdego kąta” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przyciąga wielu internautów. Wciąż jednak niedużo przedsiębiorstw postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, że wirtualny spacer VR ma bardzo wiele atutów i jest skutecznym sposobem na trafioną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Powinno się dodać taki spacer w wizytówce na Mapach Google, ponieważ sama wyszukiwarka faworyzuje wizytówki, które posiadają profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości oraz wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość obejrzenia naszego sklepu, restauracji czy gabinetu medycznego, częściej przekonają się do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na wykonanie takiego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]