Catering – wykwalifikowani kelnerzy i kucharze zadbają o wszystko

Skorzystaj z usług specjalistów z firm cateringowych w Krakowie.

Gdy planujesz wystawne wydarzenie firmowe czy prywatne, na które spraszasz sporą ilość gości, zapewne nie dasz rady w pojedynkę zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując napoje oraz popularne przekąski w najbliższym sklepie – prestiżowe eventy w większości wypadków potrzebują dopracowanej oprawy również w sferze dań. Wszak nie przystoi stawiać na stolikach gości zwykłych ciasta oraz wody mineralnej. W takich sytuacjach idealnym wyjściem jest skorzystanie z pomocy firmy cateringowej.

Pragniesz zamówić usługę cateringu? Przejrzyście opisz swoje oczekiwania

Podmioty specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringowych najczęściej proponują kilka jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany najczęściej z okazji urodzin, wesel albo chrztów, catering firmowy oraz catering świąteczny, innymi słowy przygotowanie posiłków wigilijnych. Oferty te są dobrze dostosowane do potrzeb konkretnych wydarzeń, dlatego często różnią sięmiędzy sobą np. ceną i wachlarzem dań proponowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej trzeba pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą klarownie komunikować swoje oczekiwania, ale przy tym być także otwartym na jego wskazówki. W końcu dla caterera organizacja wydarzeń różnego rodzaju to chleb powszedni, a doświadczenie nabyte w tej branży pozwala mu na znajdowanie rozwiązań, które zadowolą wszystkich gości.

Wynajęcie cateringu to oszczędność czasu

Przygotowanie dań choćby dla małej liczby gości może być problematycznym zadaniem, przede wszystkim wtedy, jeśli jesteśmy zmuszeni zrobić to na własną rękę. Zamówienie usługi cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który przyda się na zaplanowanie pozostałych istotnych elementów eventu. Jest to także sposobność zaserwowania gościom rewelacyjnych posiłków przyrządzanych przez doświadczonych szefów kuchni. Wypada przy tym zaznaczyć, że istotną cechą dań dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezentacja na stole. Ponadto podmioty, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają również swój zespół zawodowych kelnerów.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]