Catering dla firm – usługa dla organizatorów szkoleń i konferencji

Catering do firm - skieruj się tutaj po więcej informacji o tej usłudze.

Sympozjum, warsztaty czy negocjacje biznesowe – każda poważna firma niechybnie w końcu stanie przed problemem organizacji takiego wydarzenia. Łączy się to z wieloma zadaniami, które z reguły nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. przyszykowanie przekąsek i napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeśli organizowane wydarzenie zainteresuje wiele osób, wypada zamówić usługę cateringu dla firm.

Catering firmowy – jak działa ta usługa?

Konferencje i kursy biznesowe to wydarzenia trwające przeważnie po 5-6 godzin, częstokroć nawet przez 3-4 następujących po sobie dni. Ich uczestnicy odbierają szczegółowy grafik wykładów, między którymi wyznaczone są średnio dwie-trzy kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć pełny posiłek w pobliskiej jadłodajni. Dlatego nieodzowne jest udostępnienie gościom małych przekąsek oraz napojów, które mogą szybko skonsumować w czasie przerwy, a jeśli organizator zezwoli, również wziąć na salę, w której trwa prelekcja. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z kawą oraz herbatą, a także z drobnymi przekąskami, które można zjeść bez niebezpieczeństwa pobrudzenia rąk i odzieży. Oferta cateringu firmowego obejmuje również dostarczenie sprzętu do przygotowania napojów gorących.

Czy opłaca się zamówić usługę bufetu kawowego?

Przerwy kawowe są niezwykle potrzebne, pozwalają wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Oprócz tego jest to też szansa kontaktu z innymi gośćmi i przeanalizowania w swobodnej atmosferze spraw poruszanych na spotkaniu. Urządzenie z herbatą i różnymi napojami, który działa na stołówkach firm, w żadnym razie nie zastąpi profesjonalnie przygotowanej usługi bufetu kawowego. Goście ekskluzywnych sympozjów bądź płatnych kursów nie powinni wszak pić z tekturowych pojemniczków, jedząc zakupione po drodze w spożywczaku bądź przyniesione z domu sandwicze. Zamówienie usługi cateringu biurowego podkreśli więc rangę szkolenia i w tym samym czasie pokaże, że jego organizator pomyślał też o komforcie partycypantów.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]