Agencja marketingowa – jak może pomóc Twojej firmie?

Chcesz skorzystać z usług agencji social media Kraków? Koniecznie wejdź na k-myk.pl

Akcje marketingowe winny stanowić istotny element budowania rozpoznawalności marki niezależnie od tego czy zajmujemy się świadczeniem usług, produkcją czy sprzedażą. Spółki oraz większe przedsiębiorstwa mają finanse na utworzenie i utrzymanie własnych oddziałów ds. marketingu, jednak mniejsze biznesy, które z rzadka prowadzą akcje promocyjne, na ogół korzystają ze wsparcia agencji marketingowych.

Agencja marketingowa – zespół specjalistów pomoże Ci w promocji

Agencja reklamowa to zespół kreatywnych ludzi z ogromnym doświadczeniem, dysponujących wieloma umiejętnościami wykorzystywanymi w marketingu. Dzięki zatrudnieniu ekspertów wspaniale orientujących się zarówno w sferze kampanii marketingowych w sieci (filmy i animacje viralowe, kanały social media), tradycyjnych mediów, jak i grafiki użytkowej (również przygotowanie do druku), agencja marketingowa gwarantuje klientom całościową obsługę. Nowe marki mogą zlecić przygotowanie kompletnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą znaku i projektami akcydensów (papier firmowy, koperty oraz wizytówki), a te które posiadają już własne logo mogą być pewne, że zostanie ono prawidłowo użyte podczas projektowania materiałów reklamowych – stoisk targowych, kalendarzy, billboardów czy folderów. Agencja marketingowa napisze też interesujące, unikatowe artykuły na stronę www zleceniodawcy, a także zaplanuje schemat komunikacji z klientami za pośrednictwem najpopularniejszych portali społecznościowych, jak Instagram, Twitter czy Facebook.

Do kogo adresowana jest oferta agencji marketingowej?

Oferta agencji reklamowej adresowana jest w głównej mierze do firm, które nie posiadają własnego działu promocji. Jakkolwiek nie oznacza to, że to jedyny model kooperacji. Praca agencji nierzadko polega na udzieleniu wsparcia istniejącemu już w przedsiębiorstwie zespołowi zajmującemu się reklama i marketingiem. Przykładowo, jeśli nie ma on doświadczenia w przygotowaniu sympozjów, targów czy spotkań z klientami, które najczęściej wymagają wielopoziomowego planowania, te obowiązki można zlecić agencji marketingowej. Może ona również posłużyć za narzędzie wspomagające tworzenie kompetentnego i zgranego teamu pracowników – należy zlecić jej zorganizowanie imprezy integracyjnej czy też przygotowanie planu kursów. Na rynku funkcjonują setki agencji reklamowych, warto jednak wybierać te, które gwarantują dostęp do znacznego zespołu kompetentnych ekspertów. Pozwala to na delegowanie wszystkich czynności marketingowych jednej agencjii dzięki temu łatwiejszy nadzór nad wizerunkiem firmy i spójnością kampanii.

Dane teleadresowe:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]