Wytrzymałe i pojemne kontenery na odpady budowlane

Jeśli szukasz hakowców, odwiedź ten adres

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie rodzaje kontenerów stalowych są dostępne na rynku? Gdzie można je zamówić?

Kontenery budowlane – wybierz najwyższą jakość

w naszym kraju produkcją trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się spółka Ekombud – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na gruz oraz kontenery na złom. Te typy pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmowaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

U producentów możemy wybierać ze sporej ilości rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą, muldy symetryczne i asymetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najczęściej używane są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener otwarty lub posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć używane są także kontenery do przewozu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można prędko opróżnić.

Dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]