projekty domów drewnianych całorocznych, domy drewniane projekt

Nowoczesne projekty domów drewnianych

Polacy coraz częściej wybierają drewniane domy. Nowoczesna konstrukcja sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się niezwykle gustownie, ale są również funkcjonalne. Czy w domach z bali można mieszkać przez cały rok? Jak znaleźć specjalistę, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – lekka konstrukcja

Całoroczne domy drewniane nie pozostają już wyłącznie w sferze marzeń. Duża ilość atutów powoduje, że Polacy interesują się ekologicznymi rozwiązaniami. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż murowane domki jednorodzinne. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza ogromne oszczędności. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o czynności związane z murowaniem. Fachowcy twierdzą, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego konstrukcje drewniane zyskują coraz szersze grono fanów. Łączą one w sobie dwa światy. Z jednej strony zachwycają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym rozwiązaniom gwarantują funkcjonalność identyczną jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – surowiec naturalny

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje wykonane z surowca naturalnego, co powoduje, że są w całości ekologiczne. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby zmagające się z alergiami odczuwają istotną poprawę stanu zdrowia. Całoroczne domy drewniane cechują się znakomitymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba ich jeszcze ocieplać. Kolejnym plusem jest niewielka grubość ścian, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można budować także w zimie, bo całość prac realizowana jest na sucho. Decydując się na inwestycję w całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]