drzwi drewniane wewnętrzne, drzwi drewniane

Co warto wiedzieć o drewnianych drzwiach wewnętrznych?

Idealnym rozwiązaniem aranżacyjnym, stosowanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w klasycznym stylu, są nadal drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Przedstawiamy kluczowe parametry oraz opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego trzeba wybrać drzwi wewnętrzne drewniane?

Drewno to ekologiczny materiał, który odpowiednio konserwowany może przetrwać w niezmienionej kondycji nawet kilkanaście lat, a użyty jako fragment aranżacji pomieszczenia sprawia, że jest ono przytulne i bardziej intymne. Obecne techniki pozwalają doskonale dopasować cechy drewna z potrzebami współczesnego odbiorcy, co skutkuje wykonaniem drzwi cechujących się gustownym designem i znaczną ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się odpowiednią izolacją cieplną oraz małym stopniem rozszerzalności – czyli nie ulegają deformacji. Możliwość pomalowania ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą bądź lakierem sprawia, iż tego rodzaju drzwi odnajdziemy w wnętrzach przeróżnego typu – zarówno urządzonych w stylu retro, jak i apartamentach zaaranżowanych w nowomodnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wytworzone z dębu, mahoniu czy sosny, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje z progiem lub bez oraz mnóstwo innych odmian, które zachwycają estetyką i bardzo dobrze wyglądają przez dziesięciolecia.

Drzwi drewniane możesz zamówić także na wymiar

Pragniesz zamontować w swoim domu albo gabinecie skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub niestandardowych rozmiarach? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku warto powierzyć to zadanie wykwalifikowanym przedsiębiorstwom, które świadczą darmowy pomiar, profesjonalne konsultacje, jak również możliwość zrealizowania projektu na jednostkowe zlecenie. Firma Oknostol oferuje produkty wysokiej jakości, a przy tym zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi wewnętrzne drewniane można dostosować do indywidualnych życzeń klienta i przykładowo wykończyć je szybami – między innymi szkłem witrażowym, bezpiecznym lub fazowanym, co zdecydowanie podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają również zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a drzwi do toalety – w zamek łazienkowy.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]