białka tatrzańska apartamenty

Białka Tatrzańska – nie tylko narciarze znajdą tu coś dla siebie

Wielu urlopowiczów rozgląda się pod koniec roku za ofertami wakacji w ciepłych krajach bądź poszukuje miejsc w atrakcyjnych zagranicznych kurortach, by poszaleć na nartach. Lecz polskie góry nadal mają sporo do zaoferowania, między innymi relaks w Białce Tatrzańskiej, która obok takich słynnych zakątków jak Wisła czy Jaworzyna Krynicka, pozostaje jedną z najlepszych podhalańskich atrakcji.

Białka Tatrzańska – miejscowość nie tylko dla miłośników nart

Białka Tatrzańska to niebo dla narciarzy, którzy odkryją tu aż 3 ośrodki narciarskie (Banię, Kaniówkę i Kotelnicę) oraz ponad 20 tras do wyboru. Poziom trudności tych tras jest dopasowany do początkujących oraz średnio zaawansowanych narciarzy, tym samym Białka Tatrzańska jest wspaniałym wyborem na wczasy dla rodzin z maluchami i dla osób, które dopiero co zaczynają swoją przygodę z nartami. Drugim atutem zimowego szaleństwa w Białce jest swoboda skorzystania z wielu kolejek krzesełkowych, które ułatwią dotarcie do dowolnej trasy zjazdowej.

Ale Białka nie jest tylko miejscowością dla zagorzałych narciarzy – znajduje się tu kilka całorocznych atrakcji, które warto zobaczyć. Atrakcyjnym miejscem w Białce są popularne atrakcyjny aquapark oraz termy, uwielbiany najmocniej przez maluchy. Najmłodszych urlopowiczom spodoba się również domek “do góry nogami” i park linowy. Osoby preferujące spędzanie czasu aktywnie niewątpliwie uraduje możliwość przechadzek po okolicznych marszrutach turystycznych, a także jazdy na quadach. Poza narciarzami, do Białki Tatrzańskiej często zjeżdżają także cykliści, gdyż w pobliżu tej miejscowości wyznaczono mnóstwo przepięknych szlaków rowerowych. Prócz tego, jak to najczęściej bywa na terenach turystycznych, odległość od różnych interesujących miast jest nieduża, wobec tego bez trudu można zorganizować jednodniowe wysoki z Białki, żeby zobaczyć ciekawe zameczki, muzea oraz kościoły znajdujące się w okolicy.

Kwatery w Białce Tatrzańskiej – jak szybko znaleźć komfortowy apartament z jacuzzi?

Polskie góry są niezwykle oblegane przez turystów, toteż zalecamy znaleźć nocleg z wyprzedzeniem. Atrakcyjny apartament w Białce Tatrzańskiej można zamówić za pośrednictwem m.in. portalu TatryTop, który w swoim rejestrze zebrał dziesiątki najlepszych kwater w Tatrach. Odpowiednio do swoich pragnień i możliwości finansowych, klient może zamówić tu nocleg w pokoju, domku albo luksusowym apartamencie. System filtracji rezultatów wyszukiwania pozwala w łatwy sposób wyszukać nocleg z dostępem do sauny czy placu zabaw oraz pokaże, w których ośrodkach przyjmowani są turyści z czworonogami.

Dane teleadresowe:
Noclegi i apartamenty w Zakopanem
Biuro TatryTOP
ul. Nędzy Kubińca 11/lok 19
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 18 206-35-05
E-mail: [email protected]