Uchroń swoją witrynę przed filtrem w Google za nienaturalne linki

Główną przesłanką, przez którą na portal internetowy może być założony ban od Google, są nienaturalne linki przychodzące. Czy jest sposób na uniknięcie tych surowych kar?

Unikaj nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to generowanie przesadnej ilości odnośników kierujących odbiorców na naszą witrynę w sieci. Przekraczają one normy rzetelnego pozycjonowania opracowane przez firmę Google, gdyż manipulują miejscem witryny w wynikach wyszukiwania. Najczęściej nienaturalne linki przychodzące pojawiają się w postaci artykułów promujących naszpikowanych licznymi odnośnikami. Szerzy się także proces wymiany linków, co skutkuje nałożeniem filtra. Witryna jest zbanowana filtrem w Google za nienaturalne linki, gdy nierzetelne praktyki zostaną ujawnione, a to łączy się ze znacznym obniżeniem jej lokalizacji w wyszukiwarce, nawet o 50 podstron.

Czy da się usunąć nienaturalne linki przychodzące

Zwróćmy uwagę na to, że jeśli na portal będzie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, jesteśmy w stanie walczyć o przywrócenie normalnej pozycji w przeglądarce . Proces ten jest niestety bardzo pracochłonny i nie gwarantuje całkowitego sukcesu. Wyślijmy zapytanie do specjalistycznej agencji pozycjonującej, jeśli pragniemy podnieść szansę na sprawne usunięcie filtrów. Specjaliści błyskawicznie zidentyfikują realną przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Pamiętajmy, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google najlepiej zlecać tylko doświadczonym firmom.