Wyśmienite trunki z całego świata i na zamówienie – Winnica online

Na tej stronie zapoznasz się z najnowszym asortymentem winnicy online.

Wino to popularny dodatek do eleganckich obiadów, służbowych eventów i rodzinnych imprez okolicznościowych. Jest tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je produkuje, a wachlarz smaków, aromatów i zróżnicowanie cen między poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest prawdopodobnie największa wśród świata alkoholi.

Sklep z winem czy zakupy w markecie – co wybrać?

Planując ważne przyjęcie albo wybierając wino dla własnej przyjemności przeważnie sięgamy po trunki dostępne w najbliższym markecie. Dostaniemy tam popularne wina w przystępnej cenie, jednak z rzadka znajdziemy tam trunków o naprawdę oryginalnym aromacie. Poza tym często przy zakupie jesteśmy zmuszeni opierać się wyłącznie o informacje na etykiecie, bo kadra sklepu zazwyczaj nie dysponuje należytą wiedzą, by pomóc w doborze właściwej butelki. Osoby, którym zależy na perfekcyjnym doborze wina pod planowany posiłek bądź które chcą próbować nowych, interesujących smaków wina, powinni zatem zdać się na pasję i doświadczenie pracowników sklepów specjalizujących się w sprzedaży wina.

Krakowski sklep z winem – wino, szkolenia i degustacje

Krakowski specjalistyczny sklep Winnica ma w sprzedaży nie tylko uważnie wybrane wino z całego świata (np. z Włoch czy z Portugalii, ale również wina wzmacniane okowitą, miody pitne i cydry oraz ręcznie robione czekolady. W ofercie sklepu dostępne są także wina Bag in Box o pojemności do 10 litrów, które rewelacyjnie sprawdzą się na imprezach z dużą ilością uczestników i których zaletą jest dobry stosunek jego kosztu do objętości i jakości trunku. Krakowska Winnica sama sprowadza wina, dlatego oferowane są tu alkohole rzadko spotykane na naszym rynku. Winnica organizuje również szkolenia i degustacje, a na specjalne zlecenie wyszukuje i sprowadza do Polski idealne na podarunek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można złożyć zamówienie na wino online, jak również skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, która polega na dowiezieniu komuś bliskiemu prezentu z butelką wina.

Dane teleadresowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]