Wisiorki

Jeśli chcesz zamówić srebrny wisiorek, powinieneś odwiedzić ten adres

Moc wisiorków

Każda kobieta lubi mieć oryginalną biżuterię. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś innego za każdym razem. Niestety tylko nieliczne z nas mogą pozwolić sobie na luksus posiadania takiej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest kupowanie wisiorków. Jeżeli lubisz mieć na sobie za każdym razem nieco co innego, wisiorki Ci to umożliwią.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo niżej na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Wpływa to na to, jak biżuteria prezentuje się w całości.

Uwagę warto zwrócić także na grubość wybieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Zdecydować się możemy na łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej unikalności biżuterii może przysporzyć wisiorek o nietypowym kształcie. Spotyka się je w formach klasycznych (owalu, łezki, rąbu itp.), ale również stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty użytku codziennego, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę jest również jeśli chodzi o materiale z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]