Wesele w namiocie ślubnym na każdą liczbę gości

Śluby w amerykański stylu stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie zamawiają namioty weselne, które spełnią ich oczekiwania. Planujesz urządzić ślub na świeżym powietrzu i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot ślubny a liczba gości

Popularność ślubów na świeżym powietrzu sprawia, że na rynku można znaleźć bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyszłych nowożeńców. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne stworzone z myślą o kameralnych imprezach, jak i modele, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla dużej liczby gości. Organizujesz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot weselny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Pojemność namiotu to ważny, ale nie jedyny czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niesłychanie ważny jest również rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Stretch, Gwiazda, Turek, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o komfort gości

Ważna jest także solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny wygodę zapewnią nieprzemakalne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem ultrafioletowym oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.