Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Zgłoś się po poradę do złotnika Kraków - kliknij tu.

Wraz z rozkwitem rynku oraz ewolucją internetu, zmieniliśmy też nasze nawyki odnośnie dokonywania zakupów. Dzisiaj coraz częściej wykorzystujemy opcję zakupów w sieci. I choć w internecie znajdziemy nieomal wszystko, wciąż wiele rzeczy należy nabywać w sklepach stacjonarnych. Biżuteria stanowi jedną z nich.

Plusy zakupów w sklepie jubilerskim

Kupno srebrnego pierścionka, naszyjnika bądź broszki łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej obejrzeć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli mamy zamiar nabyć obrączki bądź pierścionek, możemy nałożyć biżuterię oraz przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na dłoni. Jeżeli natomiast znajdziemy wzór pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za luźny bądź za ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do odpowiedniego rozmiaru lub zrobi nowy. Kolejną zaletą zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z kompetentnej wskazówki jubilera. Zaprezentuje on popularne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować stosowny kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co najczęściej wręcza się z okazji komunii, imienin czy ślubu.

Sklep jubilerski – reperacja zniszczonej biżuterii oraz skup złota

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł złotniczych, ale także pełnią dodatkowe usługi. Najważniejszą z nich jest reperacja zepsutej biżuterii. Jeśli odpadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się łańcuszek, jubiler ekspresowo i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Jeśli dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto posiadał większy obwód palca, jubiler poprawi obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na pierścionku lub zawieszce podziękowania, datę, gratulacje albo inny znaczący dla nas cytat. Z kolei jeżeli pragniemy podarować komuś wyjątkowy prezent, albo mamy własny pomysł na pierścionek bądź naszyjnik, możemy zlecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w domu trzymamy uszkodzoną lub zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]