Srebrne kolczyki z cyrkoniami

Zamów kolczyki z cyrkoniami na www.cyrkonie.com.pl

Kolczyki z cyrkoniami to wspaniały dodatek dla wytwornej kobiety. Tego rodzaju świecidełka doskonale harmonizują się z elementami wyprodukowanymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – rewelacyjna imitacja diamentu

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kryształki szlachetne, wykazujące znakomite parametry optyczne. Migoczą w słońcu szykownym lśnieniem, są odpowiednio polerowane oraz bezbarwne. Ich wygląd znakomicie imituje naturalne brylanty, używane są zatem jako detal biżuteryjny. Produkowane są także wielobarwne rodzaje cyrkonii – dzięki dodaniu odpowiednich domieszek można otrzymać poniższe zabarwienia: błękitny, bordowy, zielony, orzechowy. Najbardziej popularne są kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako prezent z okazji urodzin lub na Gwiazdkę.

Gdzie dostaniemy kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym powszechnie wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te mieniące się kamienie są mocne i wytrzymałe na czynniki zewnętrzne, co sprawia, że świetnie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic, jak również zawieszek. W jakich sklepach kupimy ozdoby z cyrkoniami? Ogromny wybór zapewniają sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w rozmaitych rozmiarach i atrakcyjnych cenach. Bez wychodzenia z domu mamy wymarzoną i elegancką biżuterię. Nabywcy często wybierają minimalistyczne kolczyki, ale także te bogato dekorowane.