Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Po więcej informacji o biżuteria srebrna sklep kliknij tutaj

Jest z nami od wieków i pomimo dostępności wielu nowatorskich projektów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest swoistą dekoracją człowieka i pozwala na wyrażenie własnego ja. Nic więc dziwnego, iż biżuterię tak samo chętnie zakładają kobiety oraz mężczyźni, dzieci i dorośli, osoby z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, które wzory lubimy, prawie zawsze biżuteria jest wykonywana z tych samych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria jest tak często kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by posłużyły co najmniej pięć dziesięcioleci?

Dlaczego warto wybrać srebrną biżuterię?

Głównym atutem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia to, że jej stosowanie daje szansę uniknąć różnych dolegliwości. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii bywa rekomendowane klientom, którzy niedawno przekłuły ciało. Nie sposób nie wspomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niewielkimi kosztami zakupu.

Srebrna biżuteria – jak się troszczyć?

Srebro wytrzyma sporo czasu, ale powinniśmy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją zarysować albo zmatowieć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria powinna również być myta w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Należy trzymać ją w pudełku z miękką wyściółką – unikniemy tak zarysowań.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]