Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Jeśli potrzebujesz słoika z kranem, kliknij tu

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub robionych własnoręcznie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i napojów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, posiadające sporo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Gdzie przyda się słój z kranem? Dlaczego choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranikiem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład nalewek i likierów. Słoje mają znaczne objętości (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotowy likier do butelek, łatwo i błyskawicznie usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem jest rewelacyjną ozdobą stołu, na którym się znajdzie. To powoduje, że jest on chętnie wykorzystywany do podawania napojów – zwykle podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Przyda się do podawania oranżad, kompotów, soków oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]