Rolety wewnętrzne zaciemniające – pomysł na upał i nadmiar światła

Dla kogo roleta dzień noc zaciemniająca albo roleta typu 100% zaciemnienia to najwłaściwszy wybór? Czy zawsze warto postawić na pełne zaciemnienie do wnętrza? Zalet tychże produktów jest wiele, a możliwość kontroli ilości światła nie jest ich jedyną pozytywną właściwością. W przypadku rolet dzień noc nie jest możliwe pełne zaciemnienie, jednak w rolecie 100% zaciemniającej już tak. Jaki rodzaj najlepiej spełni oczekiwania w Twoim mieszkaniu? Podpowiadamy.

Plusy rolet dzień i noc i rolet wewnętrznych zaciemniających

Całkowita możliwość kontroli ilości światła docierającego do pomieszczenia to niezaprzeczalny plus rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model 100% zaciemnienia, jak i dzień i noc dysponują szeregiem zbieżnych zalet i mocnych stron. Jedna z nich to możliwość montażu tych rolet zarówno na oknach drewnianych, jak i PCV. Mówiąc o montażu – jest on niepodziewanie łatwy, zupełnie bezinwazyjny, nie wymaga użycia gwoździ czy śrub ani wiercenia. Każdy poradzi sobie z samodzielnym montażem rolety 100% zaciemnienia lub dzień i noc.
Duża ilość kolorów w ofercie sprawia, że produkty te będą pasować do każdego pomieszczenia. Rolety dzień i noc dostępne są też w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów materiałów w jednym lub kilku kolorach. Rolety te mogą stać się elementem dekorującym pokój.

Rolety 100% zaciemnienia w Warszawie, Krakowie i innych miastach

Rolety wewnętrzne zaciemniające są wykonywane przez wiele wiodących marek i producentów. Podczas zakupów polecamy wybrać rodzimą firmę – producenta rolet zaciemniających. Warszawa, Trójmiasto lub Kraków to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Istnieje także opcja spersonalizowania produktu na specjalne żądanie klienta. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien nie mających standardowych wymiarów.