Pawilon ogrodowy – mocna konstrukcja łatwa w montażu

Organizujesz imprezę na świeżym powietrzu i zastanawiasz się nad odpowiednim zadaszeniem, które uchroni gości na wypadek deszczu? A może potrzebujesz zaopatrzyć się w profesjonalny namiot-pawilon? przeczytaj, jakie przeznaczenie mają pawilony ogrodowe i o czym warto pamiętać przy wyborze namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Obecne na rynku pawilony ogrodowe świetnie sprawdzają się podczas ważnych imprez oraz rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o przyjęciach typu baby shower, rocznicach, rodzinnych zjazdach, złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach i innych ważnych wydarzeniach, które zasługują na najlepszą oprawę. W sprzedaży dostępne są modele dwuspadowe, jak również namioty typu gwiazda. Pawilon ogrodowy chroni uczestników imprezy nie tylko przed opadami deszczu, ale także przed intensywnymi promieniami Słońca. Nowoczesny namiot-pawilon zapobiega również kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego fartuch retencyjny. Zamówić można namioty całoroczne i sezonowe, które posiadają nieprzemakalne poszycie. Wybór stosownego produktu powinien być uzależniony od indywidualnych potrzeb.

Trwałe i łatwe w montażu pawilony ogrodowe

Pawilony ogrodowe charakteryzują się mocnym szkieletem i zdołają przetrwać w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a prosty montaż i demontaż pawilonu powodują, że sprosta temu każdy, kto przynajmniej raz rozkładał standardowy namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnorodnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe mają również ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całej struktury.