Namiot imprezowy – organizacja imprez w plenerze

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się pysznym jedzeniem lub tańcami bez obaw, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do zamkniętych sal – Polacy docenili możliwość biesiadowania pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na uroczystościach weselnych, podczas eventów firmowych, bankietach. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dopasowania kształtu i rozmiaru, namiot imprezowy jest zawsze trafionym rozwiązaniem.

Dla kogo namioty imprezowe?

Namioty na imprezy przydadzą się głównie osobom planującym przyjęcie na zewnątrz: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom firm przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to podstawowy element letniego przyjęcia!

Charakterystyka namiotu imprezowego

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto podstawowe cechy, którymi charakteryzują się najwyższej jakości namioty na imprezy . Sprzedaż takich namiotów odbywa się zwykle poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Mamy do wyboru także kilka kolorów maskownic.