Mydło w płynie – właściwości i zastosowanie

Szukasz naturalnego mydła w płynie? Koniecznie odwiedź tę stronę

Mydło dezynfekujące usuwa z powierzchni skóry chorobotwórcze bakterie i inne niebezpieczne patogeny. Czym winno charakteryzować się mydło w płynie, by sprostało oczekiwaniom różnych konsumentów? Gdzie stosowane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Mydło antybakteryjne – stosowanie

Mydła o cechach bakteriobójczych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też zamawiane przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł spożywczy. Na rynku dostępne są różne typy mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o pomocnicze składniki odżywcze, zalecane do mycia włosów, ciała lub skóry delikatnej, mydła w butelkach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi pojemnikamizapewniających maksymalny stopień higieny. Na szczególną wzmiankę zasługuje mydło w piance będące środkiem niezmiernie ekonomicznym – pozwala uzyskać aż 2500 doz mydła z 1000 ml pojemnika. Mydło w piance efektywnie myje, bardzo dobrze rozprowadza się na skórze i bez problemu spłukuje.

Naturalne mydło w płynie dla delikatnej skóry

Mydła w płynie znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis są przebadane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Środki pielęgnacyjne dedykowane osobom z delikatną skórą nie zawierają barwników, substancji zapachowych ani innych alergizujących składników – można je stosować często, bez narażenia się na podrażnienia. Niektóre produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel, który zaświadcza o wysokiej jakości i jest przyznawany kosmetykom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne dostępne w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i zaopatrzone w zdejmowany dozownik, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]