Komfortowy przewóz dużego bagażu – boxy dachowe

Potrzebujesz boxu dachowego? Zobacz tutaj.

Bagażniki dachowe to popularne rozwiązanie pozwalające transportować dużą ilość walizek, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku jest dostępnych mnóstwo typów bagażników dachowych – boxy dachowe, uchwyty rowerowe i narciarskie, modele bazowe na relingach, a także belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wykonane z materiałów odpornych na promieniowanie słoneczne, zniszczenia czy korozję. Niezmiernie popularne są również boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, typ bagażnika musi być odpowiedni do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Współczesne bagażniki dachowe w postaci boxa posiadają centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty pozostają na swoim miejscu nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają pokaźną pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Przewożenie sprzętu na dachu samochodu to bardzo użyteczne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się również na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe akcesoria turystyczne, których ze względu na swoją długość nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Dane teleadresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]