Kolczyki z koralem

Więcej o kolczykach z koralem.

Dlaczego w Twojej kuferku z biżuterią muszą znajdować się kolczyki z koralem? Lecznicze właściwości korali znane są już od wielu lat. Mówi się, że zmniejszają tendencje samobójcze. Koral pobudzi odwagę i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Działa harmonizująco. Koral posiada również właściwości lecznicze: regeneruje organizm, a także zwiększa płodność. Koral przypisywany jest zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – jest w czym wybierać

Najczęściej spotykamy kolczyki z koralami w kolorze białym, łososioworóżowym i łososiowoczerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i zwiększa jego wartość. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Skąd wydobywa się korale? Popularne gatunki koralowców to koral śródziemnomorski wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz koral Satsuma z rejonu Filipin.

Do czego włożyć kolczyki z koralem?

Kolczyki z korali odznaczają się uniwersalnością i nie są ani za bardzo ozdobne, ani nadmiernie skromne. Ten typ biżuterii można zakładać codziennie, do zwykłych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralami to mocny akcent, który ożywi twarz, a w połączeniu z letnią sukienką doda Ci wdzięku.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]